היה ברור שנעשתה עבודת הכנה לעילא ולעילא

לשבית שלום וברכה,

חזרנו לפני יומיים מאירוע שנעשה ביוזמת בנותיי ליום הולדתי ה 70.  האירוע שנמשך יומיים, יום שישי ושבת תוכנן והופק על ידי שבית ליפשיץ,  "בשביל החוויה". 

 

אני מבקש להעביר אליך שבית את תודתי העמוקה וקורת הרוח העצומה שלי ושאר המשתתפים מהחוויה המרגשת והמדהימה של אירוע זה.

להזכירך, האירוע כלל תחנות שונות בחיי (כמובן בישראל) שבהן ביקרנו במשך יומיים אלו. בכל אחת מ-13 התחנות שאליהן הגענו נעשה לי "מבחן" לרענון הזיכרונות מאותה תחנה בחיי, אנקדוטות מצחיקות ורציניות יותר. המעבר מתחנה לתחנה נעשה באמצעות חידונים וכתבי חידה מגוונים ושונים, ורק במידה והצלחנו (כל תת קבוצה) לפענח היעד הבא, ניתן היה לצאת לדרך. אין לי ספק, וכך אכן שמעתי לאורך כל האירוע, שלא רק אני התרגשתי ונהניתי מכל רגע אלא גם כל המשתתפים, כולל נכדי הקטנים.

 

כל האירוע נעשה ללא ידיעתי הקודמת. במשך הטיול מסרו לי המשתתפים על הכיף הגדול שהיה להיפגש ולתכנן איתך האירוע, שאני מבין נמשך למעלה מחודש של עבודה מקיפה. הבנתי שביקרת ותחקרת בכל אתר ואתר, ואכן היה ברור שנעשתה עבודת הכנה לעילא ולעילא.  

אני מבקש שוב להודות לך, לשבח את המקצועיות והידע שלך, מדהים היה להיחשף לכל הרעיונות המתוחכמים והמגוונים והפעילויות השונות, כל הכבוד. ללא ספק אמליץ חד משמעית להשתמש בשירותיך אלו לכל מעוניין.

תודה גדעון בך, ירושלים 28 אפריל 2010

Share on Facebook
Please reload

עוד נושאים שיכולים לעניין אותך
Please reload

נשמח להיות בקשר

We would love to be in touch

Shavith שבית 054-9982258 

Inbal ענבל 054-4902949 

Amit עמית 052-2272963 

  • Grey Facebook Icon

OUR FACEBOOK PAGE

​© 2016 בשביל החוויה   Designed by BESTSITE